Op woensdagochtend 25 mei overhandigt het Netwerk Katholieke Vrouwen (NKV) het rapport van het synodeproject ‘Zij heeft een verhaal’ aan Mgr. De Korte en professor Wijlens. Op 29 april maakten we al een uitzending over de gang van het project en hoe de deelnemers het hebben ervaren. Nu hebben we de wetenschappelijke analyse afgerond.

Het rapport is de publieksversie van de wetenschappelijke resultaten. De 2238 deelnemers aan de synode-enquête van het NKV hebben zich kwetsbaar en open opgesteld. Wij hechten eraan dat die nuance en breedte van het geluid goed overkomt in het verdere verloop van het synodeproces. Wilt u ons streven meenemen in de manier waarop u dit rapport leest en erover publiceert?

Bij de presentatie op 25 mei zullen Mgr. De Korte en Professor Wijlens reageren op het rapport.

Aanmelden voor de uitzending 10.30-11.30 uur kan via: info@unkv.online.

De projectgroep: Maria van Schaijik (voorzitter), Laetitia van der Lans, Holkje van der Veer O.P., Marie-Louise van Wijk-van de Ven, Carin Hereijgers (secretaris)