Roderick Vonhögen gaat in zijn t.v. programma ‘Roderick Zoekt Licht’ op zoek naar hoopvolle verhalen, optimistische mensen en tradities die verbinden.  De aflevering van a.s. zaterdag, 31 oktober, staat in het teken van geloof en duurzaamheid.

Roderick ging op de fiets naar o.a. de Mariagrot in Driebergen. Deze grot is een paar jaar geleden helemaal in ere hersteld door vrijwilligers. De renovatie is deel gefinancieerd door het inzamelen van gebruikt metaal en de verkoop daarvan. Zie daar een directe link naar duurzaamheid, hergebruik, recycling.

Marjolein Tiemens, parochiaan uit Driebergen en lid van de werkgroep duurzaam geloven, heeft samen met Roderick gesproken over hoe zij aankijkt tegen duurzaamheid vanuit haar geloof.

Roderick Zoekt Licht, zaterdag 31 oktober, 16.30 uur, NPO2

Foto: KRO-NCRV