Geloof en geld? Jazeker! In de redactie realiseerden we ons dat we het eigenlijk nooit over geld hebben wanneer we nadenken over hoe we willen geloven en leven. Terwijl het overal om ons heen is. En het in de Bijbel meer dan 2500 (!) keer over bezit en geld gaat. Daar zijn volop aanwijzingen te vinden over hoe je wijs kunt zijn met geld, in Gods plan.
Met geld kun je drie dingen doen: ervan genieten door het te BESTEDEN, het SPAREN voor later of voor iets, en het WEGGEVEN. Alle drie zijn ze nodig. Met geld kun je bouwen: aan een fijn leven voor jezelf en voor anderen, aan vrijheid, aan het vermogen (!) om vrijgevig te zijn. We laten zien hoe je daar met je kinderen over kunt nadenken. Rond het thema is van alles te lezen, bidden en vertellen. Van kinderboeken tot anekdotes. Van een gesprek bij de kijktafel over wat je samen zou kunnen proberen wanneer het om geldzaken gaat, tot een drievoudige spaarpot om je ingekomen geld te managen. Dat geldstation, dat knutsel je natuurlijk zelf! Want goed leren omgaan met geld brengt plezier en rust in je leven. We wensen jullie een fijne paastijd en zorgeloze lente.

Marjet, Tim, Meike, Wies en Edith

www.geloventhuis.nl