Ervaar de kracht van stilte. Stilte maakt leeg, geeft ruimte, in jezelf, in je hart. Ervaar het zelf tijdens de scheppingswandeling. We beginnen met een gebed of gedicht en lopen daarna een poos in stilte. En waar kan dit mooier dan ’s morgens vroeg dan op Heidestein. Bij de sprengkop zullen we afsluiten met een gebed om God, onze schepper, te danken voor al wat leeft. Onder het genot van zelf mee gebrachte koffie of thee, kunnen we nog even napraten. In voorgaande jaren hadden we zo samen een mooi geloofsgesprek.
Wandelt u mee?

Datum: 11 september 2021

Vertrek: 8.30 uur

Plaats: Ingang Heidestein aan Arnhemse Bovenweg, (vanuit Driebergen ongeveer 300 meter na de spoorwegovergang). Het zou fijn zijn als u op de fiets of lopend kunt komen.

Meer informatie: Marjolein Tiemens-Hulscher, m.tiemens@planet.nl of 06 2077 4093

Opgeven is niet nodig. Het gaat altijd door, ook als het regent.