De Raad van Kerken Driebergen organiseert dit jaar in de veertigdagentijd wekelijks eenvoudige (soep)maaltijden, gevolgd door een vesper. De Bijbelverhalen in de veertigdagentijd verwijzen naar de tocht van Jezus vanuit de woestijn naar Jeruzalem, zijn sterven en leven. Natuurbeelden in die verhalen belichten het geheim van dood en leven. De soepen die in deze weken gegeten kunnen worden sluiten aan bij deze beelden van woestijn, berg, water, licht, dood en leven.

De maaltijd is van 18.30 – 19.25 uur.

De vesper is van 19.30 – 20.00 uur.

Dit zal in verschillende kerken gedaan worden. Deelname staat voor iedereen open en is gratis. Wie kan en wil, mag een bijdrage geven voor de onkosten. Geld dat daar niet voor gebruikt wordt, komt ten goede aan de spaardoelen van de Vastentijd.

Datum Organiserende kerk Locatie Adres Opgeven bij:
1 maart RK parochie Petrus- en Pauluszaal Rijsenburgselaan 4 T/m 28 februari bij
Marjolein Tiemens
m.tiemens@planet.nl
06-20774093
8 maart Wijkgemeente Immanuel ‘t Hoge Licht Klaproos 2 T/m 7 maart bij:
Henk
06-52646116
15 maart Wijkgemeente Traject 24 ‘t Hoge Licht Klaproos 2
22 maart Wijkgemeente Catharijne Nieuw Salem/Grote Kerk De Lei 86 T/m 21 maart bij:
Gerrit van Dijk
gerritvandijk@wgcatharijne.nl
06-31515565
29 maart Hagediensten Petrus- en Pauluszaal Rijsenburgselaan 4 T/m 28 maart bij:
Teun van der Ven
teun@tvanderven.nl
06 205 33 906

 

In de pdf vindt u de lezingen en recepten voor de soepen voor de gehele veertigdagentijd, zodat deze eventueel ook in de andere locaties gebruikt kunnen worden.

Sobere soepmaaltijden totaal