Ga je mee naar de stilte luisteren?

Wat zou je ervan vinden om een weekend (23-25 augustus) in ‘stilte’ door te brengen, ergens in een klooster in Limburg en wel in Thorn bij de Foyer de Charité. Om even niet gestoord te worden. Door niemand, geen mobiel, geen internet te hoeven gebruiken, maar vieren en luisteren, rust vinden en misschien nadenken over waar je staat in het leven. Een weekend waarin je wordt uitgenodigd om na te denken over je geloof.

Samen zullen we deelnemen aan de Eucharistie en het gebed. Daarnaast zullen er inleidingen gegeven worden door vader Pierik, de priester van de gemeenschap. Door te luisteren naar het Woord van God en stil te zijn kunnen we open zijn voor het werken van de Heilige Geest. Kunnen we ons laten inspireren.

Datum: 23 – 25 augustus 2024

  • o.l.v. Foyervader A. Pierik
    “Vakantie tot een genadetijd laten worden.”
  • Van vrijdag (welkom vanaf 16:30 uur, broodmaaltijd 18:00 uur) tot zondag 16:30 uur.
  • Richtprijs: € 110,- resp. € 125,-. (Oude vleugel resp. nieuwbouw, kamers in de nieuwbouw hebben eigen douche en toilet).

Wil je meer weten of heb je interesse om mee te gaan, mail dan naar margje.hengeveld@gmail.com.
Of wil je een indruk hebben waar je heen gaat, kijk dan op de website van de foyer: https://www.foyer-thorn.nl/

Het lijkt misschien nog een heel eind weg, maar tegenwoordig met onze volle agenda’s is het goed om er op tijd bij te zijn.

Margje Hengeveld-Vogels, parochiecatecheet

Foto: Margje Hengeveld-Vogels