Pastoor Harrold Zemann en onzPaulus Tilma hebben op zondag 20 oktober het startsein gegeven voor de sponsoractie van de Josephclub. Die middag werd er in de werkplaats van ‘Sint Joseph’ van alles in elkaar getimmerd om op de St. Maartendag te verkopen, zoals o.a. houten kruidenbakken, klemborden en houten kerstbomen. Ook zijn er biologische rode en witte wijnen verkrijgbaar en echte Zemann Kruidenbitter. De opbrengst van dit alles komt geheel ten goede aan de bedevaartreis naar Banneux in 2020

Pastoor Zemann is 29 april 2020 vijfentwintig jaar priester en hij heeft te kennen gegeven graag met jongeren en hun ouders op bedevaart te gaan naar Banneux. Aan het programma wordt nog gewerkt; er is een wens om zowel in de mergelgrotten van Maastricht een eucharistieviering te vieren als ook iin Houtem bij Sint Gerlachus . Er komen in het nieuwe jaar weer nieuwe acties, o.a een BBQ en een uitstapje.

Wil je mee? Je kunt je opgeven bij: marianvanderlaan1951@gmail.com

.