De vieringen in de Goede Week en met Pasen zullen allemaal online te volgen zijn via YouTube en kerkomroep (m.u.v. de kruisweg, deze is allen via YouTube te zien). De vieringen zullen dagelijks worden aangekondigd via de homepage en het vieringen liveblog. Ook zullen in dit bericht de lezingen en gezangen worden gepubliceerd.

Datum Tijd Type viering Kanaal Liturgieboekje
Witte Donderdag, 9 april 19.30 uur eucharistieviering YouTube en kerkomroep Download
Goede Vrijdag, 10 april 15.00 uur kruisweg YouTube  
Goede Vrijdag, 10 april 19.30 uur kruisverering YouTube en kerkomroep Download
Paaszaterdag, 11 april 21.00 uur Paaswake YouTube en kerkomroep Download
Paaszondag, 12 april 11.00 uur eucharistieviering YouTube en kerkomroep Download

Door te klikken op YouTube of kerkomroep komt u direct op de juiste pagina terecht. In geval van een storing, kunt u hier een uitgebreid overzicht downloaden van hoe u de vieringen op internet kunt vinden.