In de Goede Week wordt er elke dag een viering gestreamd vanuit de Voorhof. Dit zijn oecumenische vieringen van de Voorhof in samenwerking met de Catharinakerk. U kunt de viering volgen door te klikken op Viering vanuit de Voorhof om naar de juiste pagina op de website van de Voorhof te gaan. Of ga naar www.pkndevoorhof.nl en klik vervolgens in de rubriek ‘Snelle links’ op ‘Kerk TV (live)’. Daar kunt ook de uitzending terugvinden om later te bekijken.

Maandag 29 maart 19:00  –  Vesper met Marcel Sarot
Dinsdag 30 maart 19:00  –  Vesper met Marcel Sarot
Woensdag 31 maart 19:00  –   Vesper met Marja van der Horst
Witte Donderdag 1 april 19:30   –  Gebedsdienst met Nelleke Spiljard en ds. Pieter Koekkoek
Goede Vrijdag 2 april 19:30   –  Gebedsdienst met Nelleke Spiljard en ds. Marten-Jan Kooistra