In januari 2023 start de voorbereiding op de Eerste Heilige Communie. De kinderen die volgens onze parochie-administra­tie de leeftijd hebben om hieraan deel te nemen (zij zijn geboren tussen 1 oktober 2014 en 1 oktober 2015) hebben hiervoor inmiddels een uitnodiging ontvangen. Op zondag 14 mei 2023 zullen de kinderen in een feestelijke viering in de St. Josephkerk in Zeist hun Eerste H. Communie ontvangen.

Ouder(s)/verzorger(s) van de communicanten zijn van harte uitgeno­digd voor de eerste ouderavond, op woensdag 25 januari 2023 om 20:00 uur in parochiecentrum Emmaus, Rozenstraat 20, Zeist. De kinderen én ouders komen voor het eerst bijeen op zondag 5 februari van 13:00-14:15 uur in Driebergen (parochiecentrum St. Petrus’ banden, Rijsenburgselaan 4, Driebergen). De begeleiding is in handen van pastor Johan Rutgers en de werkgroep EHC.

Aanmelden kan op drie manieren:

Wie geen uitnodiging heeft ontvangen: kijk op onze website of neem contact op met het centraal secretariaat (zie hierboven).

Lader Bezig met laden...
EAD logo Duurt het te lang?

Opnieuw laden Laad het document opnieuw
| Open Openen in nieuwe tab