Het is winter, de natuur is stil en ingekeerd. Dit seizoen vraagt aandacht voor dingen die kostbaar zijn in ons leven. Warmte, vriendschap, aandacht, samen eten. Daarom is ons nieuwe winterthema ‘Winterkost’! Over winterse gerechten met liefde gemaakt. Met producten die misschien nog wel veel lekkerder smaken als ze uit de buurt komen, de volkstuin, de landwinkel … goede kost! Maar eten heeft ook een grote betekenis in het koninkrijk van God. Veel gelijkenissen gaan over het bruiloftsmaal. Ieder is uitgenodigd, er is overvloed, alles is ten goede gekeerd. Als gasten krijgen we van Jezus de opdracht ook op elkáár te letten, zodat niemand tekortkomt. Geef je ogen de kost deze winter. Juist in deze winter-met-beperkingen is het bijzonder als we mensen op bezoek kunnen krijgen en samen kunnen eten. Of zorg op een andere manier voor voedsel voor je naaste!
Ons thema ‘winterkost’ heeft veel facetten, van erwtensoep tot evangelie. Ontdek ze in de bijdragen en gebruik ze in je gezin, door te bakken, te koken, te praten, te bidden, te zingen en te winterwandelen. Wandel door de rubrieken, tank geestelijk bij, maak er een kostelijke winter 2021 van!

Ellie, Tim, Ruth, Nelleke en Marjet

Klik door naar de website