In deze koude wintermaanden kun je soms echt genieten, bijvoorbeeld van de zon die schijnt op een wereld die is bedolven onder een dik pak sneeuw. Maar de winter kan ook grauw en saai zijn. Meestal heb je in de winterkoude juist ook innerlijke warmte nodig. Dan gaat er niets boven de nabijheid van een ander, waar je je veilig bij voelt, en die met jou zijn/haar warmte deelt. Hoe mooi is het dan om te weten dat waar we God binnenlaten, we als vanzelf licht en warmte uitstralen. De winter is ook bij uitstek het moment om je te warmen aan aanstekelijke verhalen en aan knutsels die je de warmte echt laten voelen.
Kijk op www.geloventhuis.nl en laat je in de winterkou daarom verwarmen door wat je vindt in onze vijf rubrieken: kijktafels, versjes, prentenboeken, gebedjes, bijbelverhalen, knutsels en verdieping. En deel er vooral van uit! Zo wordt het vast voor iedereen een warme winter!

Ruth, Marjet, Ellie, Tim, Nelleke, Meike en Edith

Bron tekst en afbeelding: www.geloventhuis.nl