In het programma van ‘ontmoeten en verdiepen’ gaat weer een serie films van start.
De film ‘Adam’, gaat over het lot van een jonge vrouw Samia. Zij is eenzaam en zwerft alleen door de straten van Casablanca. Ze is verstoten door haar familie omdat ze ongehuwd zwanger is. Het enige wat ze kan doen is aanbellen bij vreemden op zoek naar een dak boven haar hoofd.
Wanneer ze aanklopt bij Abla blijft ook haar deur in eerste instantie gesloten. Maar als weduwe en alleenstaande moeder van de 8-jarige Warda, weet Abla hoe moeilijk het leven in Marokko kan zijn en laat de jonge vrouw uiteindelijk toch toe.
Geleidelijk vinden ze steeds meer steun bij elkaar en gaat Samia aan de slag in Abla’s bakkerij. Samen bakken ze de heerlijkste Marokkaanse lekkernijen.
De film is een mooie, ingetogen ode aan solidariteit en moederschap en vertelt hoe twee vrouwen elkaar een toekomst bieden in het Marokko van nu.
(Adam (Marokko, 2019, drama/fictie, bekijk hier de trailer)

Datum: vrijdag 6 oktober 2023

Plaats: De Koningshof, Kerkplein 1, Doorn

Tijd: 19.15 uur inloop, 19.30 uur aanvang film. Aansluitend iets drinken en gesprek.

Entree: €6,00 (inclusief consumpties)

Begeleiding: wisselend

Aanmelden: niet nodig