‘Skies above Hebron’ is een ‘coming of age’ verhaal over drie jongens die te maken krijgen met fysieke en psychische obstakels in hun leven in het Palestijnse Hebron.
De broers Amer en Anas houden duiven op hun dak in de Palestijnse oude stad Hebron. De vogels vliegen vrij rond, maar de broers worden continu in de gaten gehouden door Israëlische kolonisten en soldaten vanuit hun posten op de daken. De meer bedachtzame Marwaan woont tegenover een grote Israëlische nederzetting. Om thuis te komen moet hij dagelijks langs soldaten.
Marwaan verzet zich tegen schendingen van mensenrechten in zijn buurt door conflicten te filmen. Lukt het de jongens om uit de problemen blijven?
Acht jaar nadat Esther Hertog haar film/documentaire ‘Soldier on the roof’ vertoonde, keert zij in ons programma terug met deze opvolger. De filmmaakster is aanwezig om de film te voorzien van een introductie en na afloop vragen te beantwoorden. De film duurt 55 minuten, dus hiervoor is ruim de gelegenheid!

Datum: vrijdag 17 februari 2023

Tijd: inloop 19:15 uur, start film 19:30 uur. Aansluitend iets drinken en een gesprek.

Locatie: Koningshof, Kerkplein 1, Doorn

Begeleiding: John Samsen

Entree: € 6,- (inclusief consumpties)