Niet iedereen gaat deze zomer op reis. Voor hen die er toch regelmatig eens uit willen biedt het programma Zomergasten een goed alternatief in Leersum. In de zomermaanden van 2016 was dit initiatief van de Johanneskerk, i.s.m. De Schermerij, een succes. Daarom kwam er in 2017 een herhaling. De Michaëlkerk en de Andriesparochie sloten zich bij de organisatie aan. Ook in 2018 bleek het een schot in de roos: elke dinsdag kwamen er gemiddeld zo’n 30 bezoekers die – onder het genot van een kopje koffie of thee – de boeiende lezingen wisten te waarderen.

Ook in 2019 bent u op zes dinsdagochtenden (23 en 30 juli en 6, 13, 20 en 27 augustus) van 10.30 tot 12.00 uur van harte welkom in de koffiekamer van De Schermerij aan de Torenzichtlaan in Leersum. Behalve een kopje koffie wordt u een gevarieerd programma aangeboden met presentaties en lezingen over het KNMI, manden maken, Franciscus van Assisië, een reis naar Brazilië, en de “Spaanse Jacob”. Ook komt het shantykoor ‘De  Maarnse Havenzangers’ u een vrolijke ochtend bezorgen.

De toegang is gratis en vooraf aanmelden is niet nodig. Wanneer u opgehaald wilt worden is één telefoontje op de maandag  voorafgaande aan de betreffende dinsdag  voldoende (0343 – 453167 of 452768, tussen 18.00 en 20.00 uur)

Het volledige programma vindt u op www.pknleersum.nl en www.parochie-sintmaarten.nl