De advent gaat beginnen, de tijd om toe te leven naar Kerstmis. Omdat we in deze donkere tijd erg uitkijken naar licht en vrede, stellen we deze advent vier engelen centraal: Gabriël die Maria bezoekt, de Engel die Jozef bemoedigt; de Vreugdebode die vrede aankondigt bij Jesaja, en de Engel bij de herders van Bethlehem. Ze helpen ons op weg naar dat grote Licht van Kerstmis. Onze adventskalender bestaat uit een slinger van 22 zakjes vol verrassingen. Je maakt hem gewoon zelf, met behulp van de beschrijving. Hoe mooi is het om samen elke dag een momentje te nemen voor deze Boodschappers van licht. Met op elke zondag een lichtje, een versje, een gebedje én een verhaal over een Engel met een boodschap. Op doordeweekse dagen vind je in de zakjes opdrachtjes, praatvragen en doe-dingen. Zo wordt op weg gaan naar Kerstmis elke dag een feestje.

In deze donkere tijden hebben we die boodschappers hard nodig. Laat ze binnenkomen, en laat hun boodschap van licht klinken. Samen op weg naar een heerlijk kerstfeest!

Een mooie adventstijd gewenst van Marjet, Edith, Meike, Nelleke, Wies en Tim

Meer info: www.geloventhuis.nl 
Klik hier om direct naar de pagina van de adventskalender te gaan.