‘ParklaanPodium’ is een initiatief van de Parklaankerk in Driebergen, waarmee de gemeenteleden de verbinding willen leggen tussen de kerkgemeenschap en de inwoners van Driebergen. Wie een inspirerende plek zoekt voor een culturele, zingevende of verbindende activiteit kan hier terecht. Dat kan op veel manieren: een lezing, een leerhuis, een cursus, een concert. Centraal staat het idee dat mensen elkaar hier kunnen ontmoeten om hun belangstelling voor een activiteit of onderwerp met anderen te delen.

Via de website kunt u zich aanmelden als u iets wilt organiseren, of volgen welke activiteiten plaatsvinden. In september is dat o.a. de ParklaanPodium-lezing. Manda Heddema, eigenaar van boekhandel Baas, vertelt op maandag 25 september over leescultuur in Driebergen. Adres: Parklaan 7, Driebergen, aanvang 19.30 uur.

persbericht Parklaankerk
Foto: https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Driebergen_Parklaankerk.jpg