In de winter zien we bijna elke dag water in een andere vorm verschijnen. Het lijkt wel een wonder! Regen, mist, rijp, ijs, sneeuw, hagel, pegels, sneeuwkristallen, nevel, bevroren dauwdruppels. Water vormt de basis van ons bestaan. Het is er op de eerste scheppingsdag. Water kun je drinken, je kan erin zwemmen, ermee schoonmaken, het zorgt voor voedsel, het vloeit bij de doop. Jezus laat water in wijn veranderen, het feest gaat door.
Het nieuwe thema van Geloven Thuis, waar ons pastoraal team aan meewerkt, gaat over water. Vijf rubrieken nemen jou en je kind(eren) mee in de wondere wereld van het schijnbaar alledaagse water. Van knisperende kijktafels tot kwakende kikkers, van de film Frozen tot Omelette Sibérienne.

www.geloventhuis.nl 

Foto: Kijktafel ‘Geloven Thuis’ met daarop de drie basisvormen van water: vast, vloeibaar en gas.