Op 8 oktober is overleden Alphonsus Hendrikus Wilhelmus (Fons) Keurntjes.
Hij werd geboren op 29 oktober 1937 te Zeddam. In besloten familiekring was de uitvaart op zaterdag 15 oktober in de Martinuskerk, waarna de begrafenis op de Nieuwe en Algemene begraafplaats te Doorn plaatsvond.
Op zijn rouwkaart staat een tekst van Fons zelf:

Tijd zie je niet,
wel veranderingen in de tijd.
Wordt het dan geen tijd
dat je de veranderingen ziet?
Fons

Verder heeft de familie het karakter van Fons op geheel eigen wijze beschreven: Geheel eigen visie op het leven. Uitgesproken, verrassend, betrouwbaar, liefdevol, bijzondere denker en doener. Liefhebber van bos en bomen, genieter van lekker eten en een drankje. Voorbeeld en inspiratiebron. Onze eigenzinnige pater familias is overleden maar voor altijd in ons hart.

Wij wensen zijn vrouw Maryse kinderen en kleinkinderen veel sterkte met het verwerken van dit verlies.

(De tekening is gemaakt door een collega van Fons)