Je hoeft maar naar buiten te kijken en je weet het: het is herfst. De prachtige kleuren van de bladeren, de zaden en noten die een dik tapijt op de grond vormen: de natuur zorgt voor een overdadige overvloed. Wat een rijkdom van de schepping. Voor dieren schuilplaatsen, voedsel, en straks na de winter: overvloedig nieuw leven. Wie bewust kijkt, ziet ook overvloed in andere, vaak heel gewone dingen. Juist in die haast onbetekenende onopvallende momenten die blijdschap brengen, kun je God op het spoor komen. Die overvloed ervaren maakt dat je je gezegend voelt. Dus tel je zegeningen, en ga er de komende tijd van genieten! De site staat vol prachtige voorbeelden van gulheid, aandacht, en dankbaarheid. Ook voor Allerzielen, 2 november, geven we suggesties. Ook aanbevolen: de rubriek Bidden, want Nelleke is na afwezigheid weer terug met haar overvloedige talent voor het echte gesprek met God, met elkaar. Ook zijn er bijbelverhalen en prentenboeken over overvloed, de column van Tim, versjes en maaksels. Genoeg om plezier van te hebben deze herfst – tot de Advent aanklopt.

Herfstgroeten van Tim, Ellie, Meike, Nelleke, Wies, Marjet en Edith

Bron tekst en foto: www.geloventhuis.nl